AlejTech/Novinky/A.R.K. technické služby
Prejsť na navigáciu

A.R.K. technické služby

A.R.K. technické služby
14. marca 2017

Vytvorili sme prezentačná web stránku spoločnosti A.R.K. technické služby, s.r.o. - konzorcia spoločností FCC Bratislava, s.r.o., A.I.I. Technické služby s.r.o. a Envirogroup, a.s.

Originálny grafický návrh stránky na mieru sme vytvorili na základe požiadaviek zákazníka. Stránka je spravovaná redakčným systémom AlejTech CMS.

A.R.K. technické služby, s.r.o. poskytuje služby na základe zmluvy na dodávku služieb letnej a zimnej údržby komunikácií, údržby dopravnej zelene a nakladania s odpadmi na území hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy. 

Na web stránke nájdete základné informácie o spoločnosti, prehľad poskytovaných služieb, plán zimnej a letnej údržby komunikácií, tlačové správy a kontaktné informácie.

Súčasťou je prezentácia autorského komunitného CSR projektu pre mesto a jeho obyvateľov „SPOLU PRE ČISTÚ STANICU“, ktorého cieľom je zbaviť okolie Hlavnej stanice špiny a zápachu.

Klient:

A.R.K. technické služby, s.r.o.

www.ark-ts.sk


Projekt:

prezentačná webstránka spoločnosti

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.ark-ts.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Pri výbere dodávateľa služieb sme absolvovali viacero stretnutí a som si úplne istý, že sme sa rozhodli správne. Alejtech je jedna z mála firiem z oblasti služieb, ktorú rád odporúčam priateľom a známym.

Ján Feranec
ideo s.r.o.