AlejTech/Novinky/AstonLambert.sk - realitná kancelária
Prejsť na navigáciu

AstonLambert.sk - realitná kancelária

AstonLambert.sk - realitná kancelária

Realitná kancelária Aston Lambert s.r.o. sa obrátila na našu firmu s požiadavkou na redizajn ich pôvodnej webovej stránky.

Klient požadoval prechod na náš redakčný systém, ktorý mu umožnil jednoduchú správu obsahu stránky a možnosť dopĺňať nové informácie a ponuku realít na stránke.

Grafika webovej stránky je pôvodná, realizovali sme implementáciu existujúcej grafiky a úpravu zobrazovania detailu nehnuteľnosti.

Na stránke, okrem štandardnej ponuky predaja a prenájmu nehnuteľností, nájdete ponukový a dopytový formulár, možnosť priamej reakcie na uverejnenú nehnuteľnosť, formulár pre odporučenie nehnuteľnosti známemu a registráciu na prijímanie noviniek v ponuke podľa navolených kritérií e-mailom – newsletter.

 

Profil spoločnosti Aston Lambert s.r.o.

Firma Aston Lambert s.r.o. pôsobí na realitnom trhu od roku 1997 a zaoberá sa najmä sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Okrem sprostredkovateľskej činnosti tiež zabezpečuje pre svojich klientov kompletný právny servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľností – stanovenie reálnej trhovej ceny nehnuteľností, finančno-daňové poradenstvo, vypracovanie geometrického plánu, vypracovanie právnych dokumentov, zabezpečenie obchodného prípadu do úplného konca a taktiež správu nehnuteľností.

Klient:

Aston Lambert s.r.o.

astonlambert.sk


Projekt:

realitná kancelária

Dodané služby:
redakčný systém, katalóg nehnuteľností

Odkaz:
www.astonlambert.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul Katalóg produktovKatalóg produktov
Modul NewsletterNewsletter
Modul FormulárFormuláre

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.