AlejTech/Novinky/ČaroIN - nová www stránka
Prejsť na navigáciu

ČaroIN - Regeneračné a poradenské centrum

ČaroIN - Regeneračné a poradenské centrum

Regeneračné a poradenské centrum ČaroIN nás oslovilo s požiadavkou na vytvorenie web stránky. Požadovali grafický dizajn webstránky a nástroj na správu a aktualizáciu webovej stránky - redakčný alebo publikačný systém.

Zákazník zároveň požadoval optimalizáciu webovej stránky pre vyhľadávače - Search Engine Optimization (SEO).

Regeneračné a poradenské centrum ČaroIN ponúka ľuďom svoje skúsenosti a schopnosti v oblasti alternatívnych spôsobov diagnostiky, liečenia, životosprávy a podporných cvičení.


Náš zákazník získal novú webstránku s modernou grafikou, ktorá sa správne zobrazuje vo vštekých štandardných prehliadačoch webových stránok (MS Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Opera, Google Chrome,...).
Ďalej má k dispozícii redakčný systém AlejTech CMS, pomocou ktorého môže samostatne upravovať a dopĺňať obsah webstránky. V rámci redakčného systému získal taktiež automatickú podporu SEO – optimalizáciu pre vyhľadávače.


Pri tvorbe webových stránok v redakčnom systéme AlejTech CMS využívame všetky dostupné nástroje spĺňajúce požiadavky tvorby moderného webu a optimalizácie pre vyhľadávače - SEO:

  • názov web stránok v titulkovom riadku — v záhlaví internetového prehliadača každá samostatne zobrazovaná web stránka má vlastný názov (title) pre zobrazenie v titulkovom riadku čo zvýhodňuje jej postavenie v katalógoch a vyhľadávačoch
  • adresa web stránky (URL) zobrazovaná v internetovom prehliadači v paneli s adresou je zostavená tak, že obsahuje názov konkrétnej web stránky
  • naše web stránky sú XHTML valídne podľa W3C štandardov
  • naše www stránky využívajú kľúčové slová (key words) a popis (description) pre jednotlivé podstránky a spoločne pre celý web

Pomocou týchto nástrojov naše webstránky dosahujú popredné pozície vo výsledkoch vyhľadávania na základe kľúčových slov.


Klient:

Čaroin

caroin.sk


Projekt:

Prezentačná stránka regeneračného a poradenského centra v oblasti zdravého životného štýlu, harmonizácie tela, ducha, mysle a aktivácie vlastných uzdravovacích síl

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.caroin.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulFormulár
ModulFotogaléria

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.