AlejTech/Novinky/E-shop s kozmetikou a eko drogéria Naturšarm
Prejsť na navigáciu

E-shop s kozmetikou a eko drogéria Naturšarm

E-shop s kozmetikou a eko drogéria Naturšarm
4. mája 2017

Pán Ondrášik potreboval pre svoju kamennú predajňu s prírodnou kozmetikou v Lučenci nový obchodný kanál vo forme online predaja. Po viacerých konzultáciách sa nám podarilo navrhnúť eshop šitý na mieru klienta a po aplikovaní unikátneho grafického návrhu sme spoločne projekt spustili.

Eshop ponúka viacero značiek a typov čisto prírodnej kozmetiky, a produktov eko-drogérie. Najväčšou pridanou hodnotou pre zákazníka je však odborné poradenstvo pána Ondrášika, ktorý sa v tejto oblasti pohybuje už dlhé roky a jeho rady sú oceňované mnohými klientmi v bloku referencie. 

Samotný online predaj súčasne podporuje modul BLOG, v ktorom sú aktuálne novinky zo sveta prírodnej kozmetiky. Príjemný dizajn eshopu dopĺňajú moderné grafické prvky vo forme dynamických grafov, ktoré zároveň informujú návštevníkov o niektorých zaujímavých dátach z pozadia eshopu. Kontaktné infomrácie sú doplnené o aktuálnu google mapu, ktorá zavedie potencionálnych zákazníkov ku svojmu cieľu.

Klient:

Naturšarm  

natursarm


Projekt:

e-shop         

Dodané služby:
grafika, redakčný systém, e-shop

Odkazy:
www.natursarm.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulE-shop
ModulManažment fotogalérií
ModulNavigačná cesta

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Pri výbere dodávateľa služieb sme absolvovali viacero stretnutí a som si úplne istý, že sme sa rozhodli správne. Alejtech je jedna z mála firiem z oblasti služieb, ktorú rád odporúčam priateľom a známym.

Ján Feranec
ideo s.r.o.