AlejTech/Novinky/Hollen.sk - nový responzívny dizajn
Prejsť na navigáciu

Hollen.sk - nový responzívny dizajn

Hollen.sk - nový responzívny dizajn
16. februára 2017

Pre koncern Hollen, nášho dlhoročného klienta, sme implementovali novú responzívnu webstránku do redakčného systému AlejTech CMS. Dizajn webstránky poskytla spoločnosť zonemedia s.r.o..

Koncern HOLLEN podporuje výrobcov automobilov, OEM producentov a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Poskytujú služby v automobilovom priemysle v štyroch krajinách, čo sa odráža aj na fungovaní webstránky. Stránka obsahuje sedem jazykových verzií.

Pre Hollen spravujeme aj webstránku divízie Hollen Oldtimer, rozsiahly Hollen Intranet a vytvorili sme mobilnú aplikáciu Hollen Smart Workplaces.

Klient:
HOLLEN, s.r.o.

hollen.sk

Projekt:
prezentačná webstránka spoločnosti

Dodané služby:
redakčný systém

Odkaz:
www.hollen.sk

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul Článkový systém
Modul Formulár
Modul Jazykové verzie
Modul Vyhľadávanie

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť...

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)