AlejTech/Novinky/itSMF Slovensko - redesign webovej stránky
Prejsť na navigáciu

itSMF Slovensko - redesign webovej stránky

itSMF Slovensko - redesign webovej stránky
22. decembra 2009

IT Service Management Forum Slovensko - fórum používateľov štandardu ITIL pre manažment IT služieb – sa obrátilo sa našu spoločnosť s požiadavkou na vytvorenie novej webovej stránky, respektíve o redizajn ich starej webstránky.

Grafický návrh webovej stránky vytvorilo grafické štúdio Studio001, s.r.o.

Samotný webový portál je postavený na našom redakčnom systéme AlejTech CMS. Okrem projektu webstránky sme pre zákazníka vytvorili priamo v redakčnom systéme rozsiahly BackOffice s databázou členov, sledovaním členských príspevkov a fakturáciou. Databáza členov je interaktívne prepojená so stránkou.

Úlohou webového portálu je podporiť komunikáciu členov organizácie a jednotlivých pracovných skupín. Stránka obsahuje klasické diskusné fórum a diskusie pod jednotlivými článkami. Súčasťou projektu je možnosť efektívne zdieľať dokumenty prostredníctvom modulu Dokumenty.
Na stránke je implementované on-line prihlasovanie sa na akcie a konferencie organizované združením. Časť obsahu webového portálu je prístupná pre širokú verejnosť, niektoré časti sú len pre registrovaných používateľov s rôznymi úrovňami užívateľských prístupov.


Hlavným poslaním organizácie IT Service Management Forum je umožniť svojim členom zdieľať vzájomne svoje znalosti a skúsenosti z oblasti riadenia ICT služieb, vytvoriť komunikačnú platformu naprieč celým odvetvím informatiky, poskytovať konkrétne návody pre zlepšenie výkonnosti podnikovej informatiky a zvyšovať profesionalitu odborníkov zaoberajúcich sa ich riadením a v neposlednom rade napomáhať ďalšiemu rozvoju a rozširovaniu najlepších skúseností v tomto odbore.

Klient:

CZEREHO VRCH

itsmf.sk


Projekt:

fórum používateľov štandardu ITIL

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.itsmf.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulVyhľadávanie
ModulManažment obrázkových galérií
ModulRegistrácia
ModulNewsletter
ModulRSS

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Pri výbere dodávateľa služieb sme absolvovali viacero stretnutí a som si úplne istý, že sme sa rozhodli správne. Alejtech je jedna z mála firiem z oblasti služieb, ktorú rád odporúčam priateľom a známym.

Ján Feranec
ideo s.r.o.