AlejTech/Novinky/Mobilná verzia Slovak Parcel Service
Prejsť na navigáciu

Mobilná verzia webstránky Slovak Parcel Service

Mobilná verzia webstránky Slovak Parcel Service

Pre kuriérsky servis Slovak Parcel Service sme redizajnovali webstránku spoločnosti. Spolu s kompletným grafickým redizajnom a prechodom webu pod redakčný systém AlejTech CMS nás klient požiadal o vytvorenie intuitívnej mobilnej verzie nového webu.

Mobilná verzia sa automaticky zobrazí na mobilných zariadeniach s možnosťou prepnúť na webovú (desktopovú) verziu. Pre mobilnú verziu je navrhnutá zjednodušená titulná stránka, ktorá umožňuje prístup k najpoužívanejším interaktívnym službám na jeden klik: sledovanie pohybu zásielky, vypočítanie ceny za dopravu a objednávka vyzdvihnutia zásielky.

Responzívny dizajn mobilnej verzie umožňuje okrem najpoužívanejších služieb prístup ku úplnému obsahu webstránky v stromovej štruktúre totožnej s webovou verziou. Vďaka tomuto riešeniu je zabezpečené bezproblémové zobrazovanie všetkých podstránok v mobilných zariadeniach.


Spoločnosť Slovak Parcel Service už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS) ako jej autorizovaný zástupca. Slovak Parcel Service disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 25 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 250 kuriérskych vozidiel. SPS je najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.

Klient:

Slovak Parcel Service s.r.o.

sps-sro.sk


Projekt:

mobilná verzia webstránky expresnej kuriérskej spoločnosti

Dodané služby:

mobilná verzia webstránky

Odkaz:
m.sps-sro.sk

sps-sro-qr

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť...

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu