AlejTech/Novinky/Mobilná verzia webu intime.sk pre spoločnosť IN TIME
Prejsť na navigáciu

Mobilná verzia webu intime.sk pre spoločnosť IN TIME

Mobilná verzia webu intime.sk pre spoločnosť IN TIME

Pre špedičnú spoločnosť IN TIME s.r.o. sme nedávno redizajnovali webstránku intime.sk. Spolu s kompletným grafickým redizajnom a prechodom webu pod AlejTech CMS sme vytvorili aj mobilnú verziu nového webu.

Najpoužívanejšie služby sú v mobilnej verzii okamžite prístupné priamo zo zjednodušenej titulnej stránky: sledovanie pohybu zásielky, vypočítanie ceny za dopravu, rýchly odkaz na poskytované služby a novinky. Mobilnú verziu webu automaticky načítavajú mobilné zariadenia, zostáva samozrejme možnosť prepnúť stránku na bežnú webovú (desktopovú) verziu.

Plný obsah stránky je dostupný aj na mobilnej verzii v štruktúre totožnej so štruktúrou webovej verzie. Bezproblémové zobrazovanie všetkých podstránok v mobilných zariadeniach zabezpečuje responzívny dizajn mobilnej verzie.


Spoločnosť IN TIME, s.r.o. bola jedna z prvých kuriérskych služieb na území Československa. V roku 2000 po dohode medzi firmami IN TIME a Slovak Parcel Service (SPS), prevzala firma SPS vnútroštátnu prepravu a firma IN TIME sa začala profilovať ako logistická spoločnosť a spoločnosť pre medzinárodnú špedíciu balíkových zásielok. Pre domáci trh sa spoločnosť špecializuje na doručovanie zásielok fyzickým osobám (zásielky pre internetové obchody a zasielateľské domy).

Klient:

IN TIME s.r.o.

m.intime.sk


Projekt:

mobilná verzia webstránky špedičnej spoločnosti

Dodané služby:

mobilná verzia webstránky

Odkaz:
m.intime.sk

sps-sro-qr

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Oceňujem prístup tímu spoločnosti AlejTech, ktorý okamžite reaguje na moje otázky a rieši podnety z našej strany.

Tomáš Božik
riaditeľ IT v kurze