Mobilná aplikácie MPE App je vyvinutá na spríjemnenie a zefektívnenie účasti na medzinárodnej konferencii Merchant Payments Ecosystem (MPE), ktorú organizuje každoročne Empiria Group.
Aplikácia pomáha používateľom zorientovať sa v agende trojdňovej konferencie, ktorej sa v roku 2015 zúčastňuje 700 delegátov. Obsahuje informácie o delegátoch, speakeroch a sponzoroch. Používatelia môžu spolu chatovať, vo dvojici aj v skupinách. Môžu si naplánovať návštevy konkrétnych prezentácií a stretnutí s ostatnými účastníkmi v kalendári. O plánovanej udalosti dostanú používatelia notifikáciu. Z prezentácií si môžu písať poznámky priamo v aplikácii. Aplikácia obsahuje tiež mapu priestorov berlínskeho hotela InterContinental, v ktorom sa konferencia koná.
MPE aplikácia bola vyvinutá pre iOS aj Android. Administrátorom je poskytovaný sofistikovaný backend vo webovej aplikácii, ktorý používa najnovšie technológie: SPA, Web API, AngularJS, MVC.
Aktívni účastníci konferencie môžu počas prezentácií využiť zadávanie otázok pre speakerov, ktoré sa zobrazia cez webovú aplikáciu. Aplikácia zobrazuje otázky, ankety a twitter stream v reálnom čase. Otázky zadávaju delegáti cez mobilnú aplikáciu, v anketách môžu hlasovať.
Mobilná aplikácia je nepretržite vo vývoji, a bude slúžiť účastníkom ďalších konferencií Empiria Group.
Empiria Group je naším dlhoročným klientom, okrem webstránok pre konferencie MPE a mPOS World sme pre túto spoločnosť vytvorili aj sociálne Empiria CRM, webstránku spoločnosti a ďalšie webstránky.
Viac o tvorbe mobilných aplikácií…