AlejTech/Novinky/MPE App – mobilná aplikácia medzinárodnej konferencie Merchant Payments Ecosystem
Prejsť na navigáciu

MPE APP – mobilná aplikácia medzinárodnej konferencie MPE

MPE APP – mobilná aplikácia medzinárodnej konferencie MPE

Mobilná aplikácie MPE App je vyvinutá na spríjemnenie a zefektívnenie účasti na medzinárodnej konferencii Merchant Payments Ecosystem (MPE), ktorú organizuje každoročne Empiria Group.

Aplikácia pomáha používateľom zorientovať sa v agende trojdňovej konferencie, ktorej sa v roku 2015 zúčastňuje 700 delegátov. Obsahuje informácie o delegátoch, speakeroch a sponzoroch. Používatelia môžu spolu chatovať, vo dvojici aj v skupinách. Môžu si naplánovať návštevy konkrétnych prezentácií a stretnutí s ostatnými účastníkmi v kalendári. O plánovanej udalosti dostanú používatelia notifikáciu. Z prezentácií si môžu písať poznámky priamo v aplikácii. Aplikácia obsahuje tiež mapu priestorov berlínskeho hotela InterContinental, v ktorom sa konferencia koná.

MPE aplikácia bola vyvinutá pre iOS aj Android. Administrátorom je poskytovaný sofistikovaný backend vo webovej aplikácii, ktorý používa najnovšie technológie: SPA, Web API, AngularJS, MVC.

mpeapp-questionAktívni účastníci konferencie môžu počas prezentácií využiť zadávanie otázok pre speakerov, ktoré sa zobrazia cez webovú aplikáciu. Aplikácia zobrazuje otázky, ankety a twitter stream v reálnom čase. Otázky zadávaju delegáti cez mobilnú aplikáciu, v anketách môžu hlasovať.

Mobilná aplikácia je nepretržite vo vývoji, a bude slúžiť účastníkom ďalších konferencií Empiria Group.

Empiria Group je naším dlhoročným klientom, okrem webstránok pre konferencie MPE a mPOS World sme pre túto spoločnosť vytvorili aj sociálne Empiria CRM, webstránku spoločnosti a ďalšie webstránky.

Viac o tvorbe mobilných aplikácií…

Klient:
Empiria Group

www.merchantpaymentsecosystem.com

Projekt:
mobilná aplikácia

Odkazy na stiahnutie aplikácie:

Teraz na Google Play


Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager