AlejTech/Novinky/Nová prístupná webstránka obce Nižná
Prejsť na navigáciu

Nová prístupná webstránka obce Nižná

Nová prístupná webstránka obce Nižná

Obec Nižná v okrese Piešťany má novú prístupnú webovú stránku, spĺňajúcu kritéria Zákona o informačných systémoch verejnej správy a Výnosu MF SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy*.

Stanovené štandardy sa týkajú napríklad prístupnosti a funkcií webstránok, použitia formátov súborov, použitia elektronickej pošty, informačného zabezpečenia a poskytovania elektronických služieb.

Povinné zverejňovanie

Od 1. 1. 2011 vstúpil do platnosti zákon, ktorý ukladá za povinnosť zverejňovať na internetovej stránke obce zmluvy, faktúry a objednávky, ktoré sú financované z verejných prostriedkov alebo sa týkajú používania verejných prostriedkov.

AlejTech vám pri vytváraní vašej obecnej webstránky ponúka profesionálne riešenie pre jednoduché zverejňovanie za bezkonkurenčnú cenu, pomocou ktorého vyriešite všetky uvedené povinnosti.


* Zákon č. 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy a Výnos MF SR z 9. júna 2010 č. 312/2010 o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy
** Zákon č. 546/2010 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník.

Klient:

Obecný úrad Nižná

obecnizna.sk


Projekt:

oficiálna webstránka obce

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.obecnizna.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulJazyková verzia
ModulVyhľadávanie
ModulMapa stránky
ModulFotogalérie
ModulZmluvy, faktúry, objednávky

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Chtěl bych vám poděkovat za vzornou spolupráci. S vytvořenými stránkami jsem osobně velmi spokojen a zejména jsem potěšen vaši rychlostí

Miroslav Červený
CIO .A.S.A. Česká republika