AlejTech/Novinky/Nová webová stránka pcrdiagnostics.eu
Prejsť na navigáciu

Nová webová stránka pcrdiagnostics.eu

Nová webová stránka pcrdiagnostics.eu

Spoločnosť Ecoli – dodávateľ certifikovaných produktov pre oblasť mikrobiológie, biochémie, molekulárnej biológie a veterinárnej virológie – sa na nás obrátila s požiadavkou na vytvorenie novej webovej stránky.

Klient mal záujem o originálny grafický návrh www stránky. Zadanie webstránky obsahovalo aj požiadavku na katalóg produktov s možnosťou filtrácie a vyhľadávania v produktoch a systém na pridávanie noviniek.

Komplexná grafika stránky obsahuje množstvo detailov so spoločnými prvkami a motívmi, zároveň je však veľmi vzdušná a jemná, podľa požiadaviek klienta. Dominantnou na pozadí stránky je výrazná špirála DNA, vyrobená naším grafickým oddelením na mieru vo farbách loga Ecoli.

Spoločnosť Ecoli buduje nový image - jednotný vzhľad všetkých web stránok, letákov, hlavičkového papiera a ďalších propagačných materiálov bude založený na vzhľade webstránky pcrdiagnostics.eu. Pre stránku boli vyrobené desiatky bannerov a ilustrácií k novinkám a podstránkam, ktoré sa na webstránke budú v budúcnosti využívať.
So spoločnosťou Ecoli spolupracujeme naďalej na výrobe tlačených propagačných a informačných materiálov na distribúciu pre klientov firmy.


quote

Redakčný systém AlejTech CMS je, po našich skúsenostiach s inými systémami, neuveriteľne jednoduchý a zároveň maximálne variabilný, vhodný pre malé aj veľké firmy. Úprimne ďakujeme AlejTechu aj za ústretovosť a perfektnú podporu pri tvorbe a spustení nášho nového webu. — RNDr. Martin Janitor, PhD., konateľ spoločnosti Ecoli, s.r.o.


Webová stránka pcrdiagnostics.eu je v anglickom jazyku a v budúcnosti bude rozšírená o ďalšie jazykové verzie. Stránka je doplnená o interaktívnu Google mapu.

Klient:

Ecoli, s.r.o.

pcrdiagnostics.sk


Projekt:

katalóg s diagnostickými technológiami

Dodané služby:
grafika, redakčný systém, katalóg produktov, flash, tlačové materiály

Odkaz:
www.pcrdiagnostics.eu

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulKatalóg produktov
ModulNovinky
ModulVyhľadávanie

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager