AlejTech/Novinky/Nový e-shop spoločnosti ELEN
Prejsť na navigáciu

Nový e-shop pre výrobcu displejov ELEN

Nový e-shop pre výrobcu displejov ELEN

Spoločnosť ELEN – výrobca a dodávateľ veľkoplošných displejov – hľadala dodávateľa webovej stránky a elektronického obchodu. Pre efektívny online predaj a prezentáciu svojich produktov potrebovala firma Elen novú webstránku. Propagácia spoločnosti samotnej a zároveň prezentácia výrobkov formou katalógu produktov s možnosťou online nákupu cez internet bola teda pri navrhovaní webstránky kľúčová.

Predstavu zákazníka zakomponovalo naše grafické oddelenie do grafického návrhu.

Dizajn je založený na firemnej modrej farbe a jej odtieňoch, doplnených o lesklú čiernu. Jednotlivé kategórie produktov sú predstavené pomocou dynamicky meniacich sa fotografií displejov. Na stránke sú vhodne rozmiestnené bannery, ktoré návstevníka navedú do rôznych častí stránky.


quotePred nejakým časom sme sa rozhodli, že si dáme urobiť re-dizajn našej webovej stránky. Oslovili sme cca. 20 firiem a najviac nás zaujala ponuka firmy Alejtech. Novú stránku sme spustili včera a sme veľmi spokojní. Oslovil nás aj redakčný systém, ktorý nám umožňuje vytvoriť všetko, čo potrebujeme. Sme presvedčení, že sme si vybrali správne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Ing. Martin Blizman, obchodno-marketingový manažér ELEN, s.r.o.

O spoločnosti ELEN, s.r.o.

Firma ELEN bola založená v roku 1991 vývojovými pracovníkmi, ktorí sa venovali aplikáciám mikroprocesorovej techniky v oblasti automatizácie a robotizácie. Od svojho vzniku sa orientuje na vývoj a výrobu elektronických informačných panelov a zobrazovačov.
Vývojoví pracovníci firmy sledujú rozvoj technológií v oblasti informačných panelov, ako aj komponentov pre ich výrobu. To umožňuje realizovať výrobky s vysokou úrovňou technického riešenia.

Klient:

Elen, s.r.o.

Elen.sk


Projekt:

webstránka s e-shopom

Dodané služby:
grafika, ilustrácie, redakčný systém, e-shop

Odkaz:
www.elen.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul E-shopE-shop
Modul FotogalériaFotogaléria
Modul Jazyková verziaJazyková verzia
Modul FormulárFormulár

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka, že nám udržujete web v takej kvalite, v akej je. Myslím, že je to asi najlepší web, aký nadácia kedy mala!

Anna Jacková
Nadácia Milana Šimečku