AlejTech/Novinky/Nový web pre Rackscale
Prejsť na navigáciu

Nový web pre Rackscale

Nový web pre Rackscale

Nová web stránka rackscale.sk moderným a inovatívnym spôsobom dopĺňa komunikačné kanály spoločnosti. Návštevník získa informácie o spoločnosti, jej službách a aktivitách, všetky potrebné informácie, pričom vďaka modulu Kontaktný formulár vie rýchlo a jednoducho kontaktovať kompetentné osoby.

Funkcionalitu web stránky sme rozšírili modulom Článkový systém, vďaka ktorému spoločnosť komunikuje aktuálne novinky zo sveta IT ako aj z diania Rackscale.

Anglická jazyková verzia, ktorá je v dnešnom svete už nevyhnutnosť pri prezentácií spoločnosti mimo hraníc SK, ponúka všetky dôležité informácie aj zahraničným klientom – potencionálnym partnerom.

Spoločnosť Rackscale bola založená v roku 2011 a je jedným z prvých poskytovateľov cloudových služieb na Slovensku. Od roku 2013 sú naše VM uvedené na Global Cloud Marketplace, ktorý je podporovaný spoločnosťou ComputeNext, spoločnosťou Gartner Cool Vendor v spoločnosti Cloud Service Brokerage. Od roku 2017 sme poskytovateľom Microsoft Cloud Service s priamou zákazkou. 

Klient:
Rackscale, s.r.o.

rackscale.sk

Projekt:
Reprezentatívna web stránka s BLOGom

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.rackscale.sk

Použité moduly Kabernet CMS:

Modul Článkový systém
Modul Formulár
Modul Jazykové verzie
Modul Mapa stránky

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager