AlejTech/Novinky/Penzión a reštaurácia Kremenec v srdci Bukovských vrchov
Prejsť na navigáciu

Penzión a reštaurácia Kremenec v srdci Bukovských vrchov

Penzión a reštaurácia Kremenec v srdci Bukovských vrchov

Penzión Kremenec sa nachádza na území Národného parku Poloniny, v najvýchodnejšej obci Slovenka - v Novej Sedlici. V tejto malebnej dedinke v srdci Bukovských vrchov bol vystavaný penzión, ktorý bol pomenovaný podľa vrchu Kremenec.

Webstránka prezentuje ponuku a možnosti penziónu a reštaurácie. Nájdete tu fotogalérie, kde si môžete prezrieť obrázky penziónu, reštaurácie, interiérov aj priľahlého okolia. V prípade záujmu alebo otázok je na uľahčenie kontaktu priamo na stránke uvedený kontaktný formulár, ktorý Vám umožní ihneď kontaktovať personál penziónu. Ďalej na stránke nájdete uvedené novinky, pomocou ktorých budete vedieť o najnovšom dianí v penzióne.

Webstránka penziónu je spravovaná redakčným systémom AlejTech CMS, cez ktorý majú prístup spravovatelia stránky k celému obsahu webu. Stránku je tak jednoduché udržiavať aktualizovanú a zásobiť ju stále čerstvými akciami a novinkami.

Klient:

Reštaurácia a penzión Kremenec

kremenec.sk


Projekt:

prezentácia reštaurácie a penziónu

Dodané služby:
redakčný systém

Odkaz:
www.kremenec.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulNovinky
ModulFormulár
ModulFotogaléria

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.