AlejTech/Novinky/Plávanie pre deti - plavanierybicky.sk
Prejsť na navigáciu

Plávanie pre deti - plavanierybicky.sk

Plávanie pre deti - plavanierybicky.sk
20. januára 2017

Plavecké kurzy sa odohrávajú v priateľskej a rodinnej atmosfére za pomoci známych detských pesničiek a riekaniek. Ide o súbor rôznych pohybových činností a hier rodiča a jeho dieťaťa vo vodnom prostredí, ktoré upevňujú ich vzájomný vzťah a podporujú psychomotorický vývoj dieťatka.

Na základe požiadaviek klienta sme upravili grafickú šablónu a implementovali ju do prostredia nášho redakčného systému AlejTech CMS. Na stránke nájdete informácie o spoločnosti, bazéne, priebehu kurzov plávania, fotogalériu, blog, cenník a online prihlášku.

Stránka je doplnená o virtuálnu prehliadku priestorov – vstup, aklimatizačná miestnosť, bazén, šatne, kabínky, sprchy, toalety a sauna.

Klient:
Markaf, s.r.o.

Plávanie Rybičky

Projekt:
responzívna web stránka

Dodané služby:
redakčný systém

Odkaz:
www.plavanierybicky.sk

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul Článkový systém
Modul Manažment fotogalérií

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)