AlejTech/Novinky/Portál eLearningových kurzov alternatívnej medicíny
Prejsť na navigáciu

Portál eLearningových kurzov alternatívnej medicíny

Portál eLearningových kurzov alternatívnej medicíny

Projekt eLearning Academy – Kurzy alternatívnej medicíny je vzdelávací internetový portál, ktorý na svojich stránkach ponúka online kurzy liečenia alternatívnymi metódami. Návštevníci majú možnosť sa zapísať zatiaľ do piatich kurzov: Iridológia (diagnostika pomocou dúhovky), Liečenie anjelmi (láskyplné vedenie anjelmi), Kineziológia (diagnostika svalovou reakciou), Reflexná terapia (liečba pôsobením na reflexné plochy) a Akupresúra (aktivácia stimulačných bodov).

Všetky kurzy pozostávajú z detailne vypracovaných štúdijných materiálov prekladaných ilustráciami, popismi a fotografiami. Tempo štúdia je na Vás. Po prejdení každej lekcie čaká študujúceho kvíz na preskúšanie a kontrolný test. Po prejdení všetkých lekcií sa ocitnete pred záverečným testom. 

Základ projektu tvorí redakčný systém AlejTech CMS. Keďže je to naše vlastné riešenie, mohli sme portál doprogramovať presne podľa špecifických požiadaviek klienta. Na stránke sa nachádza množstvo rozširujúcich modulov redakčného systému. Patria medzi ne modul Registrácia, Privátna zóna a modul Platobné metódy.

Pre stránku sme naprogramovali špeciálne používateľské rozhranie, ktoré budú využívať lektori hodnotiaci kurzové testy. Nadštandardné programovanie si vyžadovali testovacie systémy stránky. Ku každému kurzu je prístupný záverečný test a ku každej lekcii kvíz a lekciový test.

Dizajn portálu je navrhnutý podľa požiadaviek klienta v odtieňoch svetlej a jasnej modrej s doplňujúcou fialovou. Zámerom dizajnu je vyvolať dojem vzdušnosti a otvoreného priestoru.

Klient:

eLearning Academy

kurzy-liecenia.sk


Projekt:

vzdelávací portál

Dodané služby:
grafika, redakčný systém, programovanie

Odkaz:
www.kurzy-liecenia.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulKlientska zóna
ModulRegistrácia
ModulPlatobná metóda

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka, že nám udržujete web v takej kvalite, v akej je. Myslím, že je to asi najlepší web, aký nadácia kedy mala!

Anna Jacková
Nadácia Milana Šimečku