AlejTech/Novinky/Potraviny Kačka - nový web CBA Slovakia
Prejsť na navigáciu

Potraviny Kačka - nový web CBA Slovakia

Potraviny Kačka - nový web CBA Slovakia
2. júla 2019

Mnohí návštevníci predajní CBA Slovakia už nakupujú v nových redizajnovaných predajniach, ktoré zmenili branding na Kačku.

CBA Slovakia nás oslovila s požiadavkou na vytvorenie nového webu kacka.sk, ktorý reprezentuje zmenu spoločnosti – branding na Kačku.

Nová web stránka je postavená na redakčnom systéme Kabernet.  Na webe nájdete aktuálnu ponuku produktov reprezentovanú akciami a listovacími letákmi. Súčasťou stránky je možnosť registrácie do vernostného programu WOW!Karty, ktorý ponúka celý rad tovarov so zvýhodnenou cenou.

Ponuku dopĺňajú súťaže organizované prevádzkovateľom, ponuka voľných pracovných miest a interaktívna mapa na vyhľadávanie predajní.


Sieť predajní CBA Slovakia vznikla na Slovensku v roku 1991 ešte pod značkou M-MARKET. Odvtedy sa rozrástla na vyše 200 predajní na strednom, východnom a západnom Slovensku a v roku 2019 sa premenovala na Potraviny Kačka. Potraviny CBA Slovakia už od svojho vzniku podporovali predaj slovenských potravín a ďalších produktov. Kvalitné slovenské potraviny tvoria dlhodobo väčšinu sortimentu. Do sortimentu neustále pribúdajú nové produkty, vyrábané slovenskými dodávateľmi len pre Potraviny Kačka.

 

Klient:
CBA Slovakia, a.s.

kacka.sk

Projekt:
prezentácia siete potravín Kačka

Dodané služby:
redakčný systém Kabernet, programovanie na mieru

Odkaz:
www.kacka.sk

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul Novinky
Modul Článkový systém
Modul Manažment fotogalérií
Modul Katalóg produktov
Modul Registrácia
Modul Formulár
Modul Newsletter
Modul Mapa stránky
Modul Listovacia brožúra

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Chtěl bych vám poděkovat za vzornou spolupráci. S vytvořenými stránkami jsem osobně velmi spokojen a zejména jsem potěšen vaši rychlostí

Miroslav Červený
CIO .A.S.A. Česká republika