AlejTech/Novinky/Prístupná obecná webstránka pre obec Priepasné
Prejsť na navigáciu

Prístupná obecná webstránka pre obec Priepasné

Prístupná obecná webstránka pre obec Priepasné

Na základe výberového konania sme vytvorili prístupnú web stránku pre obec Priepasné.

Pokročilý trend slobodného prístupu k informáciám v štátnej správe často vyžaduje renováciu webových stránok, alebo v mnohých prípadoch ešte len vytvorenie prvej stránky pre slovenské obce. Priepasné splnilo tento trend už dnes a využilo našu špeciálnu ponuku na vytvorenie obecnej webstránky.

Povinné zverejňovanie

Od 1. 1. 2011 vstúpil do platnosti zákon č. 546/2010 Z. z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník. Zákon ukladá za povinnosť zverejňovať na internetovej stránke obce zmluvy, faktúry a objednávky, ktoré sú financované z verejných prostriedkov alebo sa týkajú používania verejných prostriedkov.

AlejTech vám pri vytváraní vašej obecnej webstránky ponúka profesionálne riešenie pre jednoduché zverejňovanie za bezkonkurenčnú cenu, pomocou ktorého vyriešite všetky uvedené povinnosti.

Povolanosť našej firmy na túto úlohu je zrejmá – webstránky od nás spĺňajú legislatívne požiadavky na prístupnosť a použiteľnosť, čo je dôležité pre slabozrakých alebo inak hendikepovaných ľudí alebo starších občanov. Prístupná webstránka však uľahčí orientáciu aj bežným občanom.

Personalizácia šablóny

Zástupcovia obce si vybrali jednu zo šablón špeciálne pripravených pre obecné webstránky. Po vybratí sa šablóna upraví a naplní signifikantmi obce. Za hlavnú dominantu, ktorá sa umiestnila na pozadie webstránky, si obec Priepasné zvolila Mohylu Milana Rastislava Štefánika na Bradle. Zo šablóny sa tak stala originálna, cenovo výhodná a nezameniteľná stránka.

Výhody AlejTech CMS

Stránku si môže obec sama spravovať a vypĺňať rubriky záznamami z mestských zasadaní, reflexiami o aktivitách a informovať o všetkom, o čom sa občan potrebuje dozvedieť – vďaka jednoducho ovládateľnému a profesionálnemu redakčnému systému AlejTech CMS.

 

quotePoviem úprimne všetkým, že som viac ako spokojný s prácou a profesionalitou tímu Alejtech.

Zároveň ďakujem za spoluprácu a držím palce, aby im nasadenie a komunikácia so zákazníkmi vydržala a bola inšpiráciou na dlhé roky plné plodnej práce.

Peter Czere, starosta obce Priepasné


Klient:

Obec Priepasné

priepasne.sk


Projekt:

prístupná webstránka obce

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.priepasne.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulJazyková verzia
ModulVyhľadávanie
ModulMapa stránky
ModulFormulár
ModulFotogaléria
ModulZmluvy, faktúry a objednávky
ModulDiskusné fórum

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Oceňujem prístup tímu spoločnosti AlejTech, ktorý okamžite reaguje na moje otázky a rieši podnety z našej strany.

Tomáš Božik
riaditeľ IT v kurze