AlejTech/Novinky/Redizajn webovej stránky ecoli.sk
Prejsť na navigáciu

Nový imidž webovej stránky ecoli.sk

Nový imidž webovej stránky ecoli.sk

Spoločnosť Ecoli – dodávateľ certifikovaných produktov pre oblasť mikrobiológie, biochémie, molekulárnej biológie a veterinárnej virológie, má novú firmenú webovú stránku.

Po skúsenostiach s našou spoločnosťou a naším redakčným systémom AlejTech CMS pri tvorbe ich produktovej stránky pcrdiagnostics.eu, sa spoločnosť Ecoli rozhodla opäť pre naše riešenie. Pre lepšiu orientáciu zákazníkov a budovanie identity spoločnosti na trhu, sme pre oba projekty použili rovnaký grafický návrh.

Komplexná grafika stránky obsahuje množstvo detailov so spoločnými prvkami a motívmi, zároveň je však veľmi vzdušná a jemná, podľa požiadaviek klienta. Dominantnou na pozadí stránky je výrazná špirála DNA, vyrobená naším grafickým oddelením na mieru vo farbách loga Ecoli.

Spoločnosť Ecoli buduje nový image - jednotný vzhľad všetkých web stránok, letákov, hlavičkového papiera a ďalších propagačných materiálov bude založený na vzhľade webstránky pcrdiagnostics.eu. Pre stránku boli vyrobené desiatky bannerov a ilustrácií k novinkám a podstránkam, ktoré sa na webstránke budú v budúcnosti využívať.
So spoločnosťou Ecoli spolupracujeme naďalej na výrobe tlačených propagačných a informačných materiálov na distribúciu pre klientov firmy.

Špeciálne grafické prvky a propagačný materiál pre Ecoli:

Ecoli propagačný materiál

quoteRedakčný systém AlejTech CMS je, po našich skúsenostiach s inými systémami, neuveriteľne jednoduchý a zároveň maximálne variabilný, vhodný pre malé aj veľké firmy. Úprimne ďakujeme AlejTechu aj za ústretovosť a perfektnú podporu pri tvorbe a spustení nášho nového webu. — RNDr. Martin Janitor, PhD., konateľ spoločnosti Ecoli, s.r.o.

Klient:

Ecoli, s.r.o.

ecoli.sk


Projekt:

webstránka

Dodané služby:
grafika, bannery, redakčný systém, letáky

Odkaz:
www.ecoli.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul VyhľadávanieVyhľadávanie
Modul NovinkyNovinky

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.