AlejTech/Novinky/Redizajn webstránky Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku
Prejsť na navigáciu

Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku

Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku

Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku združuje vo svojich radoch viac ako 66 000 členov - pedagogických a nepedagogických zamestnancov zo všetkých úrovní školského systému a vedy na Slovensku, a je čo do počtu členov najväčším odborovým zväzom na Slovensku. Jeho vedenie sa na nás po dvoch rokov opäť obrátilo s požiadavkou na redizajn webstránky, vzhľadom na potrebu doplniť  na existujúcu stránku dodatočnú funkcionalitu.

Vďaka redakčnému systému AlejTech CMS, na ktorom bola postavená aj predchádzajúca webstránka, je veľmi jednoduché doplniť akýkoľvek modul na stránke aj po jej vytvorení.

Klient potreboval rozšíriť stránku o modul Registrácia, ktorý je použitý na zaregistrovanie návštevníkov do už existujúceho modulu Diskusné fórum. Aby webstránka plynula s dobou, pri tejto príležitosti sa pristúpilo aj ku kompletnému redizajnu grafiky.

V súčastnoti stránka využíva tieto dodatočné moduly: článkový systém – na filtráciu aktualít, jazykovú verziu, diskusné fórum, manažment obrázkových galérií, RSS a registráciu.

Klient:

ODBOROVÝ ZVÄZ

ozpsav.sk


Projekt:

Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.ozpsav.sk

 

Použité moduly AlejTech CMS:

ModulČlánkový systém
ModulJazyková verzia
ModulDiskusné fórum
ModulRegistrácia
ModulManažment obrázkových galérií
ModulRSS

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.