AlejTech/Novinky/Slovenská inšpekcia životného prostredia
Prejsť na navigáciu

Slovenská inšpekcia životného prostredia - nová webstránka

Slovenská inšpekcia životného prostredia - nová webstránka
24. januára 2018

Pre Slovenskú inšpekciu životného prostredia sme vytvorili novú progresívnu web aplikáciu, ktorá dosahuje výborné hodnotenie v rámci Google PageSpeed.

Pôvodná webstránka mala svoje najlepšie časy dávno za sebou. Stránka bola po dizajnovej aj technickej stránke zastaralá. Pripravili sme novú stránku, ktorá spĺňa aktuálne požiadavky Výnosu Ministerstva financií Slovenskej republiky č. 137/2015 Z.z. a zákona č. 275/2016 Z.z. o informačných systémoch verejnej správy v aktuálnom znení.

Webstránka tak okrem prehľadnej informačnej štruktúry, poskytuje svojim používateľom RSS feed, textovú verziu – blind friendly, anglickú jazykovú verziu, jednoduchý nástroj na povinné zverejňovanie faktúr a objednávok, vyhľadávací nástroj, logo podľa zjednotenej vizuálnej identity štátnej správy SR a mapu stránky. 

Slovenská inšpekcia životného prostredia má zároveň k dispozícii náš moderný redakčný systém Kabernet na kompletnú správu a aktualizácie obsahu.

Klient:

Slovenská inšpekcia životného prostredia

sizp.sk


Projekt:

redizajn web stránky SIŽP

Dodané služby:
grafika, redakčný systém 

Odkaz:
www.sizp.sk

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Oceňujem prístup tímu spoločnosti AlejTech, ktorý okamžite reaguje na moje otázky a rieši podnety z našej strany.

Tomáš Božik
riaditeľ IT v kurze

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)