AlejTech/Novinky/Spoločnosť KSP s.r.o. má novú webstránku
Prejsť na navigáciu

Spoločnosť KSP s.r.o. má novú webstránku

Spoločnosť KSP s.r.o. má novú webstránku

Spoločnosť KSP s.r.o. ponúka na prenájom nebytové priestory a s tým súvisiace doplnkové služby, zabezpečuje distribúciu a predaj energií. Zakladateľom a jediným spoločníkom spoločnosti KSP, s.r.o. je Hlavné mesto Slovenskej Republiky Bratislava. Z toho vyplývajú aj povinnosti spoločnosti so zverejňovaním zmlúv faktúr a objednávok na svojej webstránke. Spoločnosť sa navyše stala ditribútorom a predajcom energií, čomu potrebovala prispôsobiť svoju starú webstránku, ktorá nespĺňala štandardy podľa Výnosu Ministerstva Financií SR o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy.

Vďaka redakčnému systému AlejTech CMS, na ktorom je nová webstránka postavená, nemá ani spoločnosť KSP s.r.o. problém so splnením štandardov pre prístupnú a použiteľnú webstránku. Postupným dolaďovaním grafického návrhu sme sa dopracovali k výsledku, ktorý bude prezentovať spoločnosť na internete najbližšie obdobie.

Webstránka je doplnená o modul Katalóg produktov, Vyhľadávanie, Kontaktný formulár a modul na Zverejňovanie zmlúv, faktúr a objednávok.

Klient:

KSP s.r.o.

www.kspsro.eu


Projekt:

prezentačná webstránka spoločnosti

Dodané služby:
grafika, redakčný systém

Odkaz:
www.kspsro.eu

 Použité moduly AlejTech CMS:

ModulVyhľadávanie
ModulKatalóg produktov
ModulFormulár
ModulZmluvy, faktúry a objednávky

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Zatiaľ ďakujem, a som veľmi spokojná so stránkou. Určite vás budem odporúčať aj ďalej!

Natália Jacošová
general manager