AlejTech/Novinky/The MALL Trnava – obchodná zóna pre každého
Prejsť na navigáciu

The MALL Trnava – obchodná zóna pre každého

The MALL Trnava – obchodná zóna pre každého

Obchodná zóna The MALL Trnava je populárne nákupné centrum využívané ľuďmi zo širokého okolia Trnavy. Centrum spája na jednej strane BauMax a SCONTO NÁBYTOK so Suzuki, Black Red White a novou prevádzkou McDonald’s na strane druhej. V tejto modernej obchodnej zóne s takmer 1000 bezplatnými parkovacími miestami je otvorených viac ako 25 predajní, na viac než 14 000 m² predajnej plochy.

Pre zónu The MALL Trnava sme vytvorili novú webstránku. Dizajn je ladený do farieb loga. Použité sú grafické prvky a symboly, ktoré sú súčasťou dizajn manuálu spoločnosti. Nová webstránka informuje o ponukách, novinkách a otváracích hodinách obchodov.

Pre rýchlu orientáciu návštevníkov v areáli sme na webstránke vytvorili interaktívne SVG mapy, prepojené s informáciami o jednotlivých obchodoch.

Obchodná zóna The MALL Trnava – skratka TMT – je realizovaná lokálnou spoločnosťou TOP Development, ktorá patrí do portfólia belgickej Extensa Group SA.

the-mall-trnava-mapa

Klient:

The MALL Trnava

www.the-mall-trnava.sk


Projekt:

prezentačná webstránka nákupného centra

Dodané služby:
grafika, redakčný systém, interaktívne SVG mapy

Odkaz:
www.the-mall-trnava.sk

Použité moduly AlejTech CMS:

Modul Článkový systém
Modul Manažment fotogalérií
Modul Katalóg produktov
Modul Vyhľadávanie

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Chtěl bych vám poděkovat za vzornou spolupráci. S vytvořenými stránkami jsem osobně velmi spokojen a zejména jsem potěšen vaši rychlostí

Miroslav Červený
CIO .A.S.A. Česká republika