AlejTech/Riešenia
Prejsť na navigáciu

Softvérové riešenia AlejTech

Pre našich klientov neustále vyvíjame kvalitný softvér. Produkty AlejTechu umožňujú malým aj veľkým spoločnostiam a inštitúciám spravovať svoje webstránky, obchodovať online, riadiť interné procesy vo firme aj komplexné väzby so zákazníkmi.

Redakčný systém AlejTech CMS

Redakčný systém AlejTech CMS je skvelým riešením pre spravovanie obsahu vašej webstránky. AlejTech CMS vám umožní spravovať akýkoľvek obsah s prehľadom.  

Redakčný systém AlejTech CMS

AlejTech E-shop

Rozšírte svoje aktivity na internet pomocou systému AlejTech E-shop. Ponúkame vám vytvorenie e-shopu na mieru. Oslovte široké spektrum zákazníkov cez internet.

AlejTech E-shop


Sito CRM

Sito CRM vám vyrieši proces vývoja projektov, predaj, komunikáciu, dokumenty, fakturáciu, finančné ukazovatele a kompletnú starostlivosť o zákazníkov. Zefektívnite svoj biznis cez Sito CRM.

Sito CRM

AlejTech Intranet

Na zakázku vyrobený AlejTech Intranet sa stane ideálnou platformou pre efektívne riadenie vašich vnútrofiremných procesov a informačných tokov. Nechajte si vyrobiť intranet na mieru.

AlejTech Intranet

AlejTech GOV

Predstavujeme vám balík určený pre orgány štátnej správy a územnej samosprávy. Redakčný systém s modulmi navrhnutými špecificky pre správu webstránok verejnej správy. 

AlejTech GOV

AlejTech Procurement

Riešenie pre zabezpečenie všetkých interných procesov obstarávania a súčasne prostriedok na zabezpečenie elektronickej komunikácie pri obstarávaní. Súčasťou podporných modulov je aj modul pre elektronické aukcie.

AlejTech Procurement

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť...

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)