Prejsť na navigáciu

Registrácia domény

Zabezpečíme pre vás registráciu domény pre vašu web stránku, alebo ako základ pre vaše e-mailové adresy (teda pre službu mail hosting).

Napíšte nám, o akú doménu máte záujem. Ak doména nie je voľná, poradíme vám iné domény vhodné pre váš biznis.

Pri objednávke uvádzajte požadovaný názov domény a koncovku (.sk, .eu, .com, .org, .info, .cz, .de, .net, .biz, .us, .co.uk, a ďalšie).

Cena za registráciu domény pozostáva z dvoch zložiek:
Registrácia domény 13,90 € bez DPH ročne* od 1. 1. 2017 
Správa DNS záznamov 7,90 € bez DPH ročne od 1. 1. 2017 
VÝHODNÉ! Správa DNS záznamov v cene pre domény registrované našou spoločnosťou!
Zaregistrujte si doménu cez nás a ušetríte. Kontaktujte nás.

* cena za registráciu domény predstavuje poplatok oficiálnemu registrátorovi .sk domén spoločnosti SK-NIC, a.s. a poplatok za správu DNS záznamov domén registrovaných našou spoločnosťou

Ak chcete figurovať ako vlastník a držiteľ domény, pri registrácii v sk-nic.sk uvádzajte ako oprávneného registrátora MARE-0222.

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)