Prejsť na navigáciu

Školenia do používania systémov AlejTech

Jednorázové školenie ľubovoľného počtu používateľov do niektorého zo systémov AlejTech pre správu webstránok je zahrnuté v cene aktivácie projektu a vykonáva sa štandardne pri odovzdávaní projektu klientovi do používania. 

V prípade potreby vám ponúkame opakované školenie, ktoré je spoplatnené sumou 69 € bez DPH. V prípade školenia v anglickom jazyku je cena 89 € bez DPH.

Dĺžka školenia
Redakčný systém AlejTech CMS 1,5 hodiny
Redakčný systém AlejTech E-shop 2 hodiny
Sito CRM
2,5 hodiny
AlejTech GOV – systém pre webstránky verejnej správy 2,5 hodiny

Školenia sú určené pre používateľov niektorého z uvedených systémov, poskytnú vedomosti a zručnosti potrebné pre aktualizáciu webstránok, internetových obchodov alebo pri práci so Sito CRM.

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)