Prejsť na navigáciu

Webhosting

servreNa prevádzku vašej web stránky vám ponúkame webhosting na našich serveroch. Servery sú umiestnené v jednom z najmodernejších datacentier. Vďaka tomu sú chránené pred výpadkom elektriny či požiarom.

Umiestnením vašej web stránky na naše servre dosiahnete maximálnu dostupnosť vašej web stránky 24-hodín denne s 99 % garanciou. Službu webhosting poskytujeme nepretržite s výnimkou zriedkavých nevyhnutných prestávok na technickú údržbu.

Pre potreby vášho projektu máte k dispozícii kapacitu až 5 GB diskového priestoru.

Rýchlosť pripojenia do SIX a NIX je na úrovni 10+10 Gbps. Rýchlosť pripojenia do zahraničia (tri nezávislé linky) je 10 Gbps, 1 Gbps a 1 Gbps.

Cena za webhosting a prístup do redakčného systému AlejTech CMS závisí od počtu návštevníkov web stránky.


Základný webhosting na serveroch AlejTech
Typ služby
Cena za mesiac
bez DPH
Cena za mesiac
s DPH
Webhosting bez prístupu do redakčného systému 1,66 €
 1,99 €
Webhosting s prístupom do redakčného systému AlejTech CMS na správu web stránky 9,63 €
11,56 €

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Pri výbere dodávateľa služieb sme absolvovali viacero stretnutí a som si úplne istý, že sme sa rozhodli správne. Alejtech je jedna z mála firiem z oblasti služieb, ktorú rád odporúčam priateľom a známym.

Ján Feranec
ideo s.r.o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)