AlejTech/Služby/Grafický dizajn/Dizajn používateľských rozhraní - UI/UX dizajn
Prejsť na navigáciu

Dizajn používateľských rozhraní - UI/UX dizajn

Vytvárame kvalitný design používateľských rozhraní, teda User Experience (UX) a User Interface (UI) design pre webové a desktopové aplikácie. Zaoberáme sa taktiež riešením UI/UX pre mobilné zariadenia, čiže navrhovaním rozhraní pre aplikácie pre iPhone, Android a Windows Mobile.

Grafické riešenie používateľského rozhrania (UI/UX dizajn) je dôležité pre jednoduché ovládanie a používanie aplikácií. Pre skúsenosť návštevníka je veľmi dôležité správne rozloženie jednotlivých prvkov aplikácie alebo webstránky. Aby sa návštevník vedel na stránke správne orientovať, aby našiel informácie, ktoré mu chcete ponúknuť, musí byť jeho pohyb po stránke intuitívny a pohodlný.

Rozhodujúcimi faktormi pri dizajne používateľských rozhraní sú prehľadnosť, použiteľnosť, príjemný vzhľad a efektívnosť.

Intranet UI design

Je dôležité, aby váš zákazník, vedel vo vašom e-shope nakúpiť, aby sa cítil pri nákupe príjemne, aby sa do obchodu znovu vrátil. Je dôležité, aby sa váš zamestnanec dobre orientoval vo vašom firemnom intranete alebo CRM systéme. Je dôležité, aby vaša mobilná aplikácia bola pre používateľov jasná, zrozumiteľná a intuitívna.

Či prevádzkujete e-shop, intranet, CRM alebo mobilné aplikácie, skúsenosť používateľov s vaším systémom významne ovplyvní to, či sa k vám vrátia aj druhýkrát.

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Cenník

Vyklikajte si jednoducho
požadované funkcie webstránky
z našich modulov a okamžite
sa dozviete cenu.
Prejsť na cenník

Vďaka, že nám udržujete web v takej kvalite, v akej je. Myslím, že je to asi najlepší web, aký nadácia kedy mala!

Anna Jacková
Nadácia Milana Šimečku