AlejTech/Služby/Grafický dizajn/Tlačová grafika, bannery, vizitky, letáky
Prejsť na navigáciu

Tlačová grafika, bannery, vizitky, letáky

Ponúkame vám široké spektrum grafických služieb. Vyrobíme pre vás animované webové bannery, graficky spracujeme letáky a plagáty akýchkoľvek rozmerov, firemné alebo osobné vizitky, hlavičkový papier, prospekty, inzeráty a iné tlačoviny. Pripravíme potlač na tričká, CDéčka, poháre, reklamné predmety, nálepky, vývesné tabule a veľkoplošnú reklamu.

Vizitky

Prezentujte sa krásnymi vizitkami. Vaše nové vizitky vyrobíme prehľadné a výrazné. Zaujmite odvážnymi a netradičnými formátmi alebo obojstrannou tlačou.

Vizitky

Letáky a plagáty

Pre propagáciu vášho produktu alebo podujatia vyrobíme letáky a plagáty akýchkoľvek rozmerov – od malých letákov do čakární po veľkoplošné bannery na budovy.

Letáky a plagáty


Prevod loga do kriviek

Nemáte logo vo vysokom rozlíšení pre tlač? Nevadí – vaše logo prevedieme do elektronickej podoby (do kriviek, vektorov). Pripravíme vám tiež čiernobielu verziu loga a verziu pre tlač na tmavý podklad.

Prevod loga do kriviek

Hlavičkový papier a firemné tlačoviny

Potvrďte vašu firemnú identitu využívaním jednotného dizajnu firemných tlačovín. Pripravíme vám unikátny výzor pre hlavičkový papier, zmluvy, objednávky, faktúry, formuláre, obálky a ďalšie.

Hlavičkový papier a firemné tlačoviny


Vývesné tabule a outdoorová reklama

Vypracujeme grafické návrhy pre vývesné tabule, tabule s otváracími hodinami, označenie kancelárií, interiérové orientačné tabuľky, reklamné plochy, veľkoplošné bannery, bilboardy aj megaboardy.

Vývesné tabule a outdoorová reklama

Inzeráty, oznamy a iné tlačoviny

Okrem tradičných tlačových formátov pripravíme aj potlače na auto, nálepky alebo napríklad stolné aj nástenné kalendáre. Vyrobíme tiež pútavé inzeráty do novín a časopisov a grafiku oznamov a vývesiek.

Inzeráty, oznamy a iné tlačoviny


Webové bannery, flashové bannery

Pre vaše internetové kampane vytvoríme animované alebo statické webové bannery. Bannery dodáme vo všetkých potrebných veľkostiach a formátoch súborov na použitie v bannerovej kampani.

Webové bannery

Potlač na reklamné predmety

Ako základ na potlač tričiek, šálok, pier, hier, loptičiek, usb kľúčov a ďalších reklamných predmetov pripravíme vaše logo, alebo vyrobíme samostatný jedinečný grafický návrh pre každý typ predmetu.

Potlač na reklamné predmety


Potlač na CD, DVD

Distribúcia dát vašim zákazníkom alebo spolupra- covníkom bude efektnejšia, ak informácie dodáte na personalizovanom CD alebo DVD disku. Potlač na nosiče navrhneme podľa vašich predstáv.

Potlač na CD, DVD

Grafické spracovanie máp

Vaši klienti sa k vám dostanú jednoduchšie, ak ich navedie tá správna mapa. Pripravíme pre vás prehľadnú mapu vašej prevádzky v krivkách na využitie v tlači akéhokoľvek formátu alebo na webe.

Grafické spracovanie mápPresné potreby každého klienta a rozsah grafických prác sa líši pri každej zákazke, podrobnú cenovú ponuku grafických prác preto pripravíme po zistení všetkých vašich požiadaviek.
Neváhajte nás kontaktovať.

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Cenník

Vyklikajte si jednoducho
požadované funkcie webstránky
z našich modulov a okamžite
sa dozviete cenu.
Prejsť na cenník

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.