AlejTech/Služby/Intranet a CRM
Prejsť na navigáciu

Intranet a CRM

V AlejTechu sa dlhodobo venujeme vývoju personalizovaných softvérových riešení pre riadenie a správu procesov v spoločnostiach. Náš systém Sito CRM (www.sitocrm.eu) pomáha firmám na Slovensku aj v zahraničí dosiahnuť významné zlepšenie pracovných postupov.

V Site zdieľajte informácie a dáta so zamestnancami, spolupracovníkmi a zákazníkmi s rôznymi úrovňami používateľských právomocí. Zadeľujte úlohy, sledujte ich plnenie pomocou pracovných výkazov, spravujte faktúry, platby a dokumenty. Prepojte vaše nové Sito CRM so sociálnymi sieťami a získavajte nové kontakty a vždy aktuálne informácie zo sietí zameraných na biznis.

Ak sú vaše požiadavky na CRM špecifické, Sito vám prispôsobíme. V prípade, že potrebujete úplne nové riešenie vám vyrobíme intranet alebo CRM systém na mieru. Naše softvérové riešenia vám prinesú kvalitu a komplexne zabezpečia riadenie malých, stredných aj veľkých spoločností.

Sito CRM

Sito CRM je ideálny systém pre efektívnu správu vašej spoločnosti. Komunikujte so svojimi zákazníkmi pomocou Sito CRM. Rozsiahla sieť možností na zadávanie projektov, fakturáciu, finančné ukazovatele, komunikáciu a kompletnú starostlivosť o zákazníkov.

AlejTech CRM

AlejTech Intranet

Ak potrebujete samostatné intranetové riešenie, vyrobíme vám intranet na mieru. Zanalyzujeme potreby vašej spoločnosti a vytvoríme spolu ideálnu platformu pre riadenie vašich vnútrofiremných procesov a informačných tokov. Naše dlhoročné skúsenosti vám pomôžu v rozhodovaní.

AlejTech Intranet

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.