AlejTech/Služby/Mobilné zariadenia
Prejsť na navigáciu

Mobilné zariadenia

Aktívne využívané mobilné zariadenia na prístup na internet, komunikáciu a zábavu sú pre nás samozrejmosťou. Mobilné zariadenia a smartfóny vyžadujú progresívny prístup k dizajnu webstránok a mobilných aplikácií. Preto vám ponúkame vývoj natívnych mobilných aplikácií šitých na mieru a optimalizáciu vašich webstránok pre mobily, tablety a smartphony.

Vývoj mobilných aplikácií

Vytvoríme pre vás aplikácie  pre mobilné zariadenia, na interakciu s vašimi zákazníkmi, na zdieľanie dát medzi zamestnancami alebo fanúšikmi, na zber technických a administratívnych dát v teréne alebo na marketing...

Vývoj aplikácií pre mobilné zariadenia

Responzívny dizajn

Zabezpečte úplnú prístupnosť vášho webu cez mobily a tablety a umožnite návštevníkom okamžitú interakciu s vašou webovou prezentáciou, e-shopom alebo portálom...


Responzívny dizajn


Mobilná verzia webstránky

Poskytnite vašim návštevníkom zjednodušenú mobilnú verziu vášho webu s cielenými informáciami a umožnite im pristupovať k vašim dátam z rôznych mobilných zariadení...

Mobilná verzia webstránky

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)