AlejTech/Služby/Mobilné zariadenia/Mobilná verzia webstránky
Prejsť na navigáciu

Mobilná verzia webstránky

Optimalizácia webstránok pre mobilné zariadenia je efektívny spôsob ako zabezpečiť čo najväčšiu prístupnosť webu širokému publiku a umožniť vašim návštevníkom okamžitú interakciu s vašou webovou prezentáciou, e-shopom alebo portálom z mobilu alebo tabletu. 

Mobilná verzia vašej webstránky umožní návštevníkom pristúpiť k vašej nemobilnej webstránke v jednoduchej, prístupnej verzii. 

sluzby-mobilna-verzia

Namiesto načítavania zbytočných obrázkov alebo málo podstatných objektov sa v mobilnej verzii návštevníkovi zobrazia len najdôležitejšie časti stránky. Jednotlivé skupiny dát sú v mobilnej verzii usporiadané tak, aby sa dali prezerať na mobiloch a tabletoch, ktoré zobrazujú stránku primárne ako vertikálne usporiadaný sled informácií.

Mobilná verzia stránky je vhodná pre weby, ktoré sa rozhodnú pre sprístupnenie len niektorých funkcií na mobile, a tých, ktoré z rôznych príčin nechcú využiť responzívny dizajn.

Mobilnú verziu často využijú weby, ktoré zverejňujú pravidelné informácie. Preto mobilné verzie využijete najmä pre spravodajské portály, internetové noviny, weby s informáciami o kultúrnych podujatiach, s počasím, burzovými správami, webstránky s ponukami kurzov, ponukou realít a v neposlednom rade aj e-shopy s produktami a službami. Výhodou je aj využitie mobilnej verzie intranetu alebo CRM, ktoré v mnohých spoločnostiach významne zvýši efektivitu práce.

V prípade, že chcete na mobilných zariadeniach zachovať čo najviac informácií z vašej webstránky, odporúčame pre vašu stránku radšej responzívny dizajn

Pri vytváraní mobilnej verzie vašej stránky vieme zabezpečiť optimalizáciu mobilnej verzie stránky, e-shopu, intranetu alebo CRM aj pre konkrétny typ mobilného zariadenia.

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Cenník

Vyklikajte si jednoducho
požadované funkcie webstránky
z našich modulov a okamžite
sa dozviete cenu.
Prejsť na cenník

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť...

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu