Prejsť na navigáciu

Vývoj mobilných aplikácií

Vytvárame mobilné aplikácie na mieru podľa vašich požiadaviek. Spektrum využitia našich mobilných aplikácií je veľmi široké – či ide o aplikácie pre priemysel a administratívu, alebo marketing a zábavu. 

Využite mobilné aplikácie na interakciu s vašimi zákazníkmi, na zdieľanie dát medzi zamestnancami alebo fanúšikmi, na zber technických a administratívnych dát v teréne alebo na marketing (súťaže a promo aplikácie).

sluzby-mob-app

Prostredníctvom mobilného internetu môžeme prepojiť zariadenia s informačnými systémami, intranetmi a CRM. Naše business aplikácie pripojené na web vám umožnia komunikovať s podnikovými informačnými systémami a poskytnú vašim zamestnancom mobilnú verziu intranetu prístupnú kdekoľvek.

Trvalé výsledky vám prinesie využitie GPS dát a location služieb, alebo prepojenie mobilných aplikácií so sociálnymi sieťami.

Mobilné aplikácie dokážu využiť všetky možnosti, ktoré prinášajú súčasné zariadenia:

alejtech-obrazok-podstranky3
  • vlastnú databázu
  • veľkú alebo malú obrazovku
  • možnosť práce v online aj offline režime
  • synchronizáciu s informačnými systémami
  • kryptovanie
  • využitie GPS pri práci s informačnými systémami

Natívne mobilné aplikácie vytvárame pre zariadenia využívajúce operačné systémy a platformy iOS (iPhone/iPad), Android a Windows Phone.

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)