AlejTech/Služby/Tvorba web stránok
Prejsť na navigáciu

Tvorba web stránok a redizajn web stránok

Špecializujeme sa na tvorbu web stránok v prostredí redakčného systému AlejTech CMS, ktorý umožňuje našim zákazníkom pohodlnú a jednoduchú správu a aktualizáciu obsahu webových stránok.

Ponúkame vám aj redizajn web stránok, teda prerobenie vašej existujúcej www stránky v našom redakčnom systéme AlejTech CMS. Vaša stránka získa po preklopení jej štruktúry a obsahu moderný systém na jej správu.

Spravíme vám web stránky, ktoré dodržiavajú štandardy tvorby moderného webu:

tick www stránky od nás spĺňajú kritéria prístupnosti a použiteľnosti
tick
www stránky od nás sa správne zobrazujú vo všetkých štandardných prehliadačoch web stránok (Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Opera, Google Chrome a ďalšie)
tick spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri vytváraní obsahu web stránky dbajúc na zvýhodnené postavenie web stránok vo výsledkoch vyhľadávania
tick pomáhame našim zákazníkom pri vytvorení vhodnej štruktúry www stránky
tick
komplexný redakčný systém AlejTech CMS je naším vlastným riešením a je ľahko rozšíriteľný o požadované funkcie pre našich zákazníkov
tick
spolupráca s našimi zákazníkmi nekončí vytvorením web stránky — pravidelne kontrolujeme validitu www stránky
tick staráme sa o optimalizáciu obsahu web stránky — SEO — Search Engine Optimization — naše stránky dosahujú jedny z najlepších pozícií vo výsledkoch vyhľadávania na základe kľúčových slov
tick web stránky od nás sú valídne
tick dbáme na zásady použiteľnosti a prístupnosti web stránok; web stránky musia byť čitateľné a prístupné aj v prehliadačoch bez obrázkov, Javascriptu, Flashu či CSS


Nezabudnite aj na súvisiace služby:


Pozrite si aj:

Cenník modulov AlejTech CMS
Tvorba elektronických internetových obchodov – e-shop-ov
Systém práce

 

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Najlepší redakčný systém, čo som videl – a videl som ich celkom dosť...

Ing. Roman Hesteric
www.priklady.eu

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)