AlejTech/O firme/Certifikáty
Prejsť na navigáciu

Certifikáty

AlejTech je Microsoft Silver Web Development partner

microsoft-partner-alejtechZa právo používať titul Microsoft Partner ďakujeme našim kolegom, ktorí sa podrobili testovaniu svojich zručností pri vývoji webových aplikácií. Náš developerský tím sa sústreďuje na vývoj v jazyku C# a individuálni členovia tímu získali certifikát Microsoft Certified Professional.

Preukázali sme rozsiahle formálne skúsenosti s vývojom webstránok a webových aplikácií. Prešli sme dôkladným testovaním našich kompetencií, ktoré je súčasťou certifikačného procesu vývojárov.

microsoft1 microsoft2 microsoft3

microsoft7 microsoft8 microsoft9

microsoft10 microsoft11 microsoft12

microsoft4 microsoft5 microsoft6

Certifikáty Pricemania Academy

Náš kolega získal certifikáty zo školení Pricemania Academy a je špecialistom na efektívne financovanie online kampaní a použiteľnosť nákupného košíka v e-shopoch.

efektivne-financovanie-online-kampane pouzitelnost-nakupneho-kosika-eshop

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Výborná a profesionálna spolupráca, ktorej výsledkom je naša nová webstránka a čo je najdôležitejšie, noví klienti, získaní priamo z webu.

Ing. Anna Letková
INŽINIERSKE SLUŽBY, spol. s r. o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)