AlejTech/O firme/Podnikáme zodpovedne
Prejsť na navigáciu

Podnikáme zodpovedne

Podnikame zodpovedne

AlejTech je spoločensky zodpovedná firma.

Zapájame sa do verejného života, podporujeme environmentálne, charitatívne, športové, kultúrne a vzdelávacie projekty v rámci celého Slovenska a využívame lokálne zdroje.

Riadime sa stratégiou zodpovednosti voči životnému prostrediu. Minimalizujeme environmentálne vplyvy, dôkladne separujeme odpad, šetríme energie a prírodné zdroje.

Správame sa zodpovedne voči našim klientom, obchodným partnerom a spolupracovníkom. Aktívne zabezpečujeme zdravé, bezpečné a príjemné pracovné prostredie. Chránime ľudské práva, rovnosť príležitostí a odmietame diskrimináciu.

Dodržiavame etický kódex podnikateľského správania, transparentnosť a princípy dobrej správy firmy. Sme zásadne proti klientelizmu, korupcii a podplácaniu. Chránime duševné vlastníctvo.

Vďaka tomu sa tešíme z neustáleho rastu a rozvoja. 

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vďaka za projekt. Z vašej strany to bolo super.

Mgr. Miroslav Helbich, PhD.
Caldera, s.r.o.

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)