AlejTech/O firme/Ponuka práce
Prejsť na navigáciu

Pracujte pre nás

Budúcim novým kolegom ponúkame prácu v príjemnom a veselom pracovnom prostredí, flexibilný pracovný čas, zamestnanecké výhody a osobné ohodnotenia. Priestor pre rozvíjanie talentu poskytneme novým kolegom pri práci na širokom spektre projektov.

Kontaktuje nás na adrese: praca@alejtech.eu.

 

Front End Developer

Implementácia a správa web stránok v redakčnom systéme (AlejTech CMS) podľa W3C štandardov, používanie HTML5, CSS a JavaScriptu. Testovanie webstránok a web aplikácií.

zobraziť celé

Hľadáme ASP.NET MVC programátora

Hľadáme šikovného ASP.NET MVC programátora, ktorý sa stane najnovším členom nášho skvelého tímu. Potrebujeme ťa – sme spoločnosť, ktorá vyvíja intranetové a CRM systémy, webové aplikácie, e-shopy, prezentačné webstránky a mobilné aplikácie. Zúčastníš sa u nás projektov pre veľké slovenské aj zahraničné firmy, ale aj projektov pre startupy, združenia alebo svojou prácou podporíš nejaký lokálny biznis…

zobraziť celé

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Vaša práca sa nám veľmi páči a sme so stránkou spokojní :) Redakčný systém je super prehľadný a pohodlný.

Mgr. Lenka Flikingerová
konateľka www.najdimesa.sk

Sme Alejtech

V AlejTechu sa zaoberáme tvorbou online softvérových riešení. Našou činnosťou je tvorba web stránok, tvorba internetových obchodov, portálových riešení a mobilných aplikácií.

Významnou oblasťou našej činnosti je tvorba kvalitných intranetových riešení a CRM systémov pre domáce aj zahraničné spoločnosti.

viac o našich službách

Prihláste sa do nášho newslettera

Ak ešte nedostávate novinky z AlejTechu, prihláste sa a dostanete od nás príležitostné novinky, akcie, zľavy a tipy e-mailom. Žiaden spam od nás nedostanete. :)