AlejTech/O firme/Ponuka práce/Hľadáme ASP.NET programátora
Prejsť na navigáciu

Hľadáme ASP.NET MVC programátora

Hľadáme šikovného ASP.NET MVC / Angular programátora, ktorý sa stane najnovším členom nášho skvelého tímu.

Prečo ťa potrebujeme

Sme spoločnosť, ktorá vyvíja intranetové a CRM systémy, webové aplikácie, e-shopy, prezentačné webstránky a mobilné aplikácie. Zúčastníš sa u nás projektov pre veľké slovenské aj zahraničné firmy, ale aj projektov pre startupy, združenia alebo svojou prácou podporíš nejaký lokálny biznis. Získaš prehľad o tvorbe aplikácií od začiatku, a zároveň sa zapojíš do ďalšieho vývoja už zabehnutých intranetových systémov a nášho redakčného systému. Spektrum našich projektov je naozaj široké.

Skúsenosti a zručnosti

Očakávame skúsenosti s .NETom, webovými technológiami a JavaScriptom. Mal by si ovládať HTML a vedieť upravovať CSS. Dôležitá je pre nás používateľská empatia – mal by si sa vedieť vcítiť do používateľa aplikácie, na ktorej pracuješ. Použiteľnosť nášho softvéru a komfort pri práci s ním sú pre nás (a pre našich klientov) dôležité. Okrem programovania by si mal svoju prácu, aj prácu svojich kolegov vedieť otestovať a kriticky ohodnotiť.

Ak niektoré z týchto zručností zatiaľ nemáš, nevadí. Stačí, ak ti je blízka JAVA alebo iný objektový C-like jazyk. Mal by si vedieť, čo je  MVC, IOC, Angular, ako funguje http protokol, čo sa posiela v hlavičke, ako fungujú cookies. Ak si si v niečom nie úplne istý, my ťa to naučíme. Dôležitá je schopnosť čítať manuály v angličtine. Ak máš skúsenosti s vývojom aplikácií pre mobilné platformy – o to lepšie.

Rozširovanie obzorov

Pri práci na projektoch sa u nás veľa naučíš. Výsledky práce idú rýchlo do produkcie a okamžite sa používajú – nestane sa ti, že budeš rok niečo programovať, čo sa nikdy nepoužije. :) Očakávame od teba chuť zdokonaľovať sa, učiť sa nové veci, radi si vypočujeme tvoje nápady a podporíme ťa v tvorivých ideách. Využívame aktuálne verzie softvéru, zaujímajú nás nové technológie a knihy na ďalšie vzdelávanie nakúpime podľa priania. Náš kvalitný redakčný systém môžeš využiť na vlastné webové projekty.

Pre AlejTech sa robí dobre

Sme stabilný mladý tím spolupracovníkov, vo firme je príjemne a veselo. Pracovný čas je flexibilný, ponúkame tiež rôzne zamestnanecké výhody a osobné ohodnotenia. Dobrú kávu, čaj, koláče a iné pochutiny si môžeš vypiť a zjesť na našej veľkej terase. Každý piatok jeden z nás navarí pre ostatných obed – ak rád varíš, je to super, ak nie, dúfame, že aspoň rád ješ. :)

Pracovná doba

Pracovný čas je u nás flexibilný. Miesto je vhodné aj pre študenta, ak môžeš pracovať aspoň 24 hodín do týždňa.

Kde nás nájdeš

Bratislava, časť Trnávka

Napíš nám

V prípade, že spĺňaš uvedené požiadavky a máš záujem o prácu u nás, pošli prosím svoj štruktúrovaný životopis na adresu: job@alejtech.eu. Tešíme sa na tvoj e-mail.

prejsť o úroveň vyššie

Poraďte sa s nami o službách, ktoré potrebujete. My vám pripravíme konkrétnu cenovú ponuku.

Kontaktujte nás

Chtěl bych vám poděkovat za vzornou spolupráci. S vytvořenými stránkami jsem osobně velmi spokojen a zejména jsem potěšen vaši rychlostí

Miroslav Červený
CIO .A.S.A. Česká republika